Meist

Hea lehe külastaja!

 

Karini Butiik sai alguse pea kolm aastat tagasi varasema Something For You nime all. Alustasime väikese ettevõttena naisteriiete maaletoomise ja müümisega läbi sotsiaalmeedia kanalite. Nii nagu kõik areneb ja kasvab, oleme ka meie panustanud klientide parema teeninduse nimel ja teinud mitmeid muudatusi, et jõuda teile lähemale ja seeläbi pakkuda personaalsemat teenust.

Meie kaubavalikust leiate kvaliteetseid tooteid naistele. Kleite, üleriideid, pükse, seelikuid, jalanõusid ning aksessuaare. Tooted on pärit Euroopast, vastavad suurustele ja on välja valitud otse tootjate juurest tagamaks rõivaste head kvaliteeti.

Toodetega saab tutvuda nii internetis kui ka Karini Butiigis kohapeal. Klientide paremaks teenindamiseks avasime 2017 a veebruaris avarama butiigi aadressil Tulika 19 Tallinn, Flora Maja A korpuses esimesel korrusel. Internetist leiab meid e-poest, facebookist ja instagramist. Toodete tellimine on aga nüüdseks kolinud täielikult e-poodi. Meie facebooki lehelt leiate muuseas ka klientide kõrge tagasiside hinnangu, mis annab kinnitust, et oleme õigel teel.


Meeldivaid oste soovides

Karin Telling

Juhatuse liige