Kohaletoimetamine

KARINIBUTIIK.EE e-poest saab kaupa tellida mitmel erineval moel.

ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAAT – 2.79€

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi ja e-maili teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate siit.

ITELLA SMARTKULLER – 5.49€

Tooted tuuakse kulleriga Teie valitud aadressile 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAAT SOOME – 9.99€

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 3-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi ja e-maili teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta.


DPD PAKIAUTOMAAT – 2.99€

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT – 2.99€

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.
Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.

OMNIVA POSTKONTOR – 5.99€

Tooted jõuavad postkontorisse 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui Tooted jõuavad postkontorisse, saadetakse Teile SMS või kiri infoga, millisest postkontorist Tellimuse kätte saate.

Scroll to Top