Eksklusiivne korsetiga midipikkuses tüllkleit

Original price was: 157,00 €.Current price is: 109,90 €.

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

“Eksklusiivne korsetiga midipikkuses tüllkleit – Võluva Elegantsuse Sümbol”

Sammu esile stiilselt ja enesekindlalt meie eksklusiivse korsetiga midipikkuses tüllkleidiga, mis on loodud sulandama klassikalist elegantsi ja mänglevat ajatust. See võrratu kleit on disainitud selleks, et täiustada sinu kõige kaunimaid jooni ja tuua esile sinu ainulaadne sära igas olukorras.

Meistriteosena valmistatud korsett toetab ja vormib sinu keha täiuslikkuse poole, pakkudes samal ajal mugavust terveks ööks. Tüllkangas õrnalt liugleb üle naha, luues unustamatu elegantsi aura, mis haarab kõik pilgud endaga kaasa.

Meie eksklusiivne korsetiga midipikkuses tüllkleit on ideaalne valik erilisteks sündmusteks nagu galaõhtud, pulmad või tähtsad vastuvõtud, kus soovid särada oma parimas vormis. Olles saadaval mitmes erinevas värvitoonis ja suuruses, on see kleit mõeldud just sulle, et muuta iga hetk unustamatuks ning jätta kustumatu jälje igale vaatajale.

Ole valmis astuma üles enesekindlalt ja võluvalt selles eksklusiivses korsetiga kleidis, mis on loodud sinu jaoks – sest tõeline ilu peitub enesekindluses ja stiilis.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Eksklusiivne korsetiga midipikkuses tüllkleit
Original price was: 157,00 €.Current price is: 109,90 €.Vali
Scroll to Top