KLASSIKALINE TEKSTIILPINTSAK

Original price was: 69,00 €.Current price is: 34,50 €.

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Klassikaline tekstiilpintsak ühe nööbiga. See pintsak on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis tagab nii mugavuse kui ka vastupidavuse. Ühe nööbi kinnitus ja peen lõige loovad ajatult stiilse ja kergelt kaasaegse välimuse. Ideaalne nii ametlikeks üritusteks kui ka igapäevaseks kandmiseks, kombineerides seda erinevate särkide ja pükstega. Lisage oma välimusele rafineeritust ja klassi selle elegantse tekstiilpintsakuga.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

KLASSIKALINE TEKSTIILPINTSAK
Original price was: 69,00 €.Current price is: 34,50 €.Vali
Scroll to Top