Korsetiga tüülkleit

105,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Korsetiga tüllkleit on elegantne ja romantiline valik, mis sobib suurepäraselt eriliseks sündmuseks või pidulikuks õhtuks. Kleit on disainitud seljaosa paelte ja luku kombinatsiooniga, pakkudes nii ilu kui ka praktilisust. Seljalt paeltega kinnitus võimaldab kohandada korsetti täpselt oma keha järgi, tagades ideaalse sobivuse ja maksimaalse mugavuse.

Tüllmaterjal lisab kleidile õhulisust ja kerget volüümi, mis annab kandjale muinasjutulise välimuse. Komplekti kuuluvad ka eemaldatavad õlapaelad, mis annavad võimaluse kanda kleiti nii õlgadeta kui ka õlapaeltega, sõltuvalt soovitud stiilist ja mugavusest. Luku kinnitus seljal teeb kleidi selga panemise lihtsaks ja kiireks.

See korsetiga tüllkleit on täiuslik valik, kui soovid välja näha šikk ja naiselik, rõhutades oma figuuri ja lisades riietusele luksuslikku puudutust.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Korsetiga tüülkleit
105,00 Vali
Scroll to Top