KUNSTNAHAST TAGI

48,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Tutvustame meie stiilset kunstnahast tagi – ideaalne valik trenditeadlikule moesõbrale. Selle jakiga saad nautida luksusliku nahaimitatsiooni välimust, olles samal ajal keskkonnasõbralik. Tagi on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist, mis tagab pikaajalise kasutamise. Klassikaline disain ja mugav lõige teevad sellest täiusliku lisandi sinu garderoobi. Sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikumateks sündmusteks. Täienda oma stiili meie kunstnahast tagiga ja tunne end enesekindlalt igas olukorras!

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

KUNSTNAHAST TAGI
48,00 Vali
Scroll to Top