KVALITEETNE OVERSIZE TALVEMANTEL

125,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Hoia end soojas ja stiilsena meie luksusliku oversize talvemantliga. See mantel on valmistatud parimatest materjalidest, tagades maksimaalse mugavuse ja vastupidavuse ka kõige külmematel talvepäevadel. Elegantne disain ja avar lõige võimaldavad kanda mitmekihilisi riideid ilma liikumisvabadust kaotamata. Mantel on varustatud sügavate taskute ja tugevate nööpidega, et pakkuda optimaalset kaitset tuule ja külma eest. Täiuslik valik neile, kes hindavad stiili ja praktilisust!

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

KVALITEETNE OVERSIZE TALVEMANTEL
125,00 Vali
Scroll to Top