Langeva kraega elegantne maksikleit

85,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Stiilne ja naiselik maksikleit iga piduliku sündmuse jaoks

Tutvustame meie elegantset maksikleiti, millel on langev krae, kaela taha seotavad paelad ja julge lõhik. Ideaalne valik pidulikeks õhtuteks ja erilisteks sündmusteks, pakkudes nii mugavust kui ka stiili.

  • Disain: Langev krae ja seotavad paelad lisavad romantilist hõngu.
  • Lõhik: Kõrge lõhik tagab liikumisvabaduse ja lisab sensuaalsust.
  • Materjal: Pehme ja voolav kangas, mis tagab mugavuse ja elegantse välimuse.
  • Suurused ja Värvid: Saadaval erinevates suurustes ja värvivalikutes, et leida ideaalne sobivus.

Lisa see šikk maksikleit oma garderoobi ja sära igal üritusel!

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Langeva kraega elegantne maksikleit
85,00 Vali
Scroll to Top