LENDLEV SUVINE MAKSIKLEIT

99,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv
Meie õhuline suvine maksikleit on saanud klientide lemmikuks oma mitmekülgse stiili ja mugavuse tõttu.
Seda kaunist kleiti saab kanda nii õlad kinni kui ka avatud, pakkudes mitmeid erinevaid välimusi ühe riideesemega. Taljeosas asuv kumm tagab ideaalse sobivuse ning lisatud vöö annab võimaluse rõhutada taljejoont.
See kleit on ideaalne valik suvepäevadeks, pakkudes nii stiili kui ka mugavust.
Kanna vabal ajal, sünnipäeval, pulmas või mõnel muul pidulikul üritusel – meie maksikleit sobib igaks olukorraks.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Scroll to Top