LÜHEM KAHEREALINE TRENCH-COAT / KEVAD-SÜGIS MANTEL

Original price was: 62,00 €.Current price is: 31,00 €.

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Stiilne ja ajatu kaherealine trench-coat on täiuslik valik kevad- ja sügishooajaks. See elegantne mantel on disainitud pakkuma nii mugavust kui ka kaitset jahedamate ilmade eest. Klassikaline lõige ja vöökohta rõhutav vöö lisavad kandjale rafineeritud välimuse. Trench-coat on valmistatud kvaliteetsest, vetthülgavast materjalist, mis tagab kaitse vihma ja tuule eest. Mantelil on praktilised taskud ja reguleeritavad mansetid, mis lisavad funktsionaalsust ja mugavust. Saadaval mitmes erinevas värvitoonis, sobib see mantel ideaalselt igapäevaseks kandmiseks nii tööl kui vabal ajal.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

LÜHEM KAHEREALINE TRENCH-COAT / KEVAD-SÜGIS MANTEL
Original price was: 62,00 €.Current price is: 31,00 €.Vali
Scroll to Top