LUKSUSLIK PULMAKLEIT TÜLLIGA

169,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Astuge vastu oma kaunemaile päevale meie luksusliku pulmakleidiga, mis on disainitud, et teha teie suur päev veelgi erilisemaks. See imekaunis kleit ühendab endas õhulise tüllpealiskanga ja elegantse korseti, luues unikaalse ja võluva välimuse.

Omadused:

  1. Tüllpealiskangas: Kleidi seelikuosa on kaetud õhulise ja romantilise tülliga, mis loob kleidile unikaalse ja unustamatu välimuse. Tüllpealiskangas lisab kleidile volüümi ja liikuvust ning annab sellele kaasaegse ja võluva ilme.
  2. Elegantne korsett: Kleidi korsett on disainitud rõhutama teie figuuri ja looma kauni silueti. Korseti detailid lisavad kleidile luksuslikkust ja elegantsi ning tagavad teile kindla ja mugava istuvuse kogu pulmapäeva vältel. Korseti tagaosa kinnitub pulmakleidile omaselt paeltega. Seeliku osas ka lukk.
  3. Täpselt töödeldud detailid: Iga kleidi detail on valmistatud hoolikalt, et tagada selle kvaliteet ja täpsus. Iga õmblus, iga pitsilõige ja iga kaunistus on loodud selleks, et muuta kleit unikaalseks ja võrratuks.
  4. Isikupärane stiil: See luksuslik pulmakleit võimaldab teil end tunda nagu tõeline printsess teie pulmapäeval. Olgu teie stiil romantiline, boheemlaslik või klassikaline, see kleit on valmis teie unistused teoks tegema.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

LUKSUSLIK PULMAKLEIT TÜLLIGA
169,00 Vali
Scroll to Top