Luksuslik rohke seelikuosaga maksikleit

159,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Astuge sisse pidulikkuse maailma meie luksusliku rohke seelikuosaga maksikleidiga! See kleit on disainitud selleks, et teha teie igast sündmusest unustamatu ja muuta teid tõeliseks täheks.
Omadused:

  1. Elegantne Disain: Kleidi peenelt kujundatud ülaosa ja rohke seelikuosa annavad sellele luksusliku ja võluva välimuse. Iga detail on läbimõeldud, et tuua esile teie naiselikkust ja elegantsi.
  2. Kvaliteetne Materjal: Valmistatud kõrgekvaliteedilisest kangast, mis tagab mugavuse ja vastupidavuse. See kleit tunneb end pehmelt nahal ja säilitab oma luksusliku väljanägemise ka pikaajalisel kandmisel.
  3. Mitmekülgsus: Sobib suurepäraselt mitmesugusteks sündmusteks, sealhulgas pulmad, õhtusöögid, ballid ja galaõhtud. Olgu tegemist ametliku või vabaajast sündmusega, see maksikleit tõmbab tähelepanu igal juhul.
  4. Eriti Silmapaistev: Kleidi pilkupüüdev disain ja rohke seelikuosa lisab graatsiat ja elegantsi ning muudab teid igas olukorras silmapaistvaks.

Kuidas Kanda:
Kandke seda luksuslikku maksikleiti koos kõrge kontsaga kingadega ja mõne silmapaistva ehtega, et täiendada selle juba niigi võluvat välimust. Olgu tegemist romantilise õhtusöögi, pulmapeo või ametliku vastuvõtuga, see kleit muudab teie stiiliilme laitmatuks.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Luksuslik rohke seelikuosaga maksikleit
159,00 Vali
Scroll to Top