Mahukas kott

Original price was: 25,00 €.Current price is: 17,50 €.

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Rannakott on stiilne ja praktiline valik nii rannapäevadeks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Kott kinnitub pealt lukuga, mis tagab asjade turvalisuse ja lihtsa ligipääsu. Lisaks on kotil kaks lisataskut, mis pakuvad lisaruumi väiksemate esemete hoiustamiseks. See funktsionaalne ja moekas kott sobib ideaalselt aktiivsele inimesele, kes hindab nii stiili kui ka mugavust.

53 x 39 cm

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Mahukas kott
Original price was: 25,00 €.Current price is: 17,50 €.Vali
Scroll to Top