Maksiseelik

21,90 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Maksiseelik on stiilne ja mitmekülgne rõivaese, mille kõrge ja veniv värvliosa tagab mugava kandmise kogu päeva vältel. Seda saab kanda ka kleidina, tõstes seeliku ülakehani, mis teeb sellest praktilise valiku erinevateks olukordadeks. Maksiseelik sobib ideaalselt ka beebiootel naistele, pakkudes piisavalt ruumi ja mugavust kasvavale kõhule. See on suurepärane täiendus iga naise garderoobi, pakkudes nii stiili kui ka funktsionaalsust.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Maksiseelik
21,90 Vali
Scroll to Top