PITSVARRUKATEGA PULMAKLEIT

110,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

See valge pulmakleit pitsvarrukatega on unistuste kleit igale pruudile, kes otsib elegantset ja romantilist stiili oma suureks päevaks. Pitsvarrukad lisavad kleidile peenet viimistlust, tuues esile naiselikkuse ja graatsilisuse. Mõõdud:
XS – vöö kuni 67cm, rind kuni 82cm
S – vöö kuni 70cm, rind kuni 87cm
M – vöö kuni 72cm, rind kuni 92cm
L – vöö kuni 75cm, rind kuni 96cm

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

PITSVARRUKATEGA PULMAKLEIT
110,00 Vali
Scroll to Top