Satiinsest kangast minikleit lühikeste pitsvarrukatega

65,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Satiinist kangast minikleit on luksuslik ja stiilne valik, mis sobib ideaalselt erilisteks puhkudeks. Kleidil on lühikesed pitsvarrukad, mis lisavad sellele romantilist ja õrna ilmet. Minikleit kinnitub seljalt luku ja lipsuga, tagades mugava ja kohandatava istuvuse. See elegantne kleit on suurepärane valik nii pidulikeks üritusteks kui ka õhtusteks koosviibimisteks, pakkudes kandjale säravat ja meeldejäävat välimust.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Satiinsest kangast minikleit lühikeste pitsvarrukatega
65,00 Vali
Scroll to Top