Satiinsest kangast pidulik maksikleit

95,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Satiinsest kangast maksikleit on ideaalne valik pidulikeks sündmusteks, tuues esile luksusliku ja elegantse stiili. See pehme ja särav kangas rõhutab teie naiselikkust ning loob õhulise ja unikaalse välimuse, mis sobib suurepäraselt erilisteks hetkedeks. NB! Soovitame valida üks number suurem kleit oma suurusest!

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Satiinsest kangast pidulik maksikleit
95,00 Vali
Scroll to Top