Seljat seotav tüll maksikleiet

92,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Tüllist maksikleit on õrn ja graatsiline valik, mis sobib suurepäraselt pidulikeks sündmusteks ja erilisteks puhkudeks. See kleit on valmistatud õrnroosast tüllmaterjalist, mis annab välimusele romantilise ja õhulise tunde. Kleidi disainis on V-kaelus, mis lisab naiselikkust ja elegantsi.

Avatud seljaga lõige toob esile sensuaalsuse, samas kui tagant lukuga kinnitus tagab praktilisuse ja lihtsa selga panemise. Lisades kleidile veelgi võlu, on seljale võimalik siduda ilus lips, mis annab riietusele dekoratiivse ja individuaalse puudutuse.

See tüllist maksikleit on täiuslik valik neile, kes soovivad tunda end printsessina, ühendades mugavuse ja stiili ühes hingematvas rõivaesemes.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Seljat seotav tüll maksikleiet
92,00 Vali
Scroll to Top