Stiilne litterkleit

85,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Stiilne ja glamuurne pikkade varrukatega litterkleit, mis toob sära igasse õhtusse. Kleit on minipikkuses, rõhutades jalgu ja luues julge ja meeldejääva välimuse. Seljaosa on avatud, lisades elegantsust ja veetlust, ning kaunistatud delikaatsete pärlikeedega, mis annavad kleidile luksusliku viimistluse. See kleit on ideaalne valik erilisteks sündmusteks, jättes unustamatu mulje.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Stiilne litterkleit
85,00 Vali
Scroll to Top