TEKSTIILPÜKSID

Original price was: 43,00 €.Current price is: 30,10 €.

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Tekstiilpüksid on sirge lõike ja taskutega, pakkudes klassikalist ja mugavat välimust. Püksid kinnituvad eest luku ja nööbiga, tagades kindla ja turvalise istuvuse. Need püksid on mitmekülgsed ja sobivad ideaalselt nii ametlikeks kui ka vabaaja sündmusteks, pakkudes stiili ja praktilisust igas olukorras.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

TEKSTIILPÜKSID
Original price was: 43,00 €.Current price is: 30,10 €.Vali
Scroll to Top