TUGEVAST BANDAGE KANGAST KLEIT

69,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Astuge enesekindlalt sündmusel välja, kandes seda ülimalt stiilset ja trimmivat bandage-kangast minikleiti, mis rõhutab Teie elegantsust ja kaunistab Teie figuuri. Olete valmis särama!
Mugav ja kvaliteetne kangas: Bandage-kangas on tuntud oma venivuse poolest, mis kohandub suurepäraselt Teie keha kujuga, pakkudes samal ajal piisavalt tuge, et luua sujuv ja trimmiv välimus.
Silmapaistev disain: See minikleit on kujundatud silmas pidades kaasaegset ja elegantselt lõiget, mis rõhutab Teie figuuri parimaid omadusi.
Mitmekülgne stiil: See bandage-kangast kleit on täiuslik valik erinevateks sündmusteks, olgu selleks pidulik õhtusöök, kokteilipidu või pulmapidu. Selle mitmekülgsus võimaldab seda kombineerida nii stiletto kontsakingade kui ka peeneid kandilise kontsaga saabastega, et luua just Teie isikliku stiiliga kooskõlas olev väljendus.
SaadavaleErinevates värvides: Pakume seda pilkupüüdvat leiti mitmes erinevas värvitoonis, et saaksite valida endale just sobiva variandi, mis täiendab Teie individuaalset stiili ja isiksust.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

TUGEVAST BANDAGE KANGAST KLEIT
69,00 Vali
Scroll to Top