Tüllkangast efektne maksikleit

119,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Stiili ja elegantsi tipp

Tõmba tähelepanu efektse tüllkangast maksikleidiga, millel on eest lühike ja tagant pikenev seelikuosa. See kleit on ideaalne valik pidulikeks sündmusteks, pakkudes nii luksust kui ka mugavust.

  • Materjal: Kerge ja õhuline tüllkangas
  • Disain: Tagant pikenev seelikuosa, mis lisab draamat ja elegantsi. Selja osas korseti kinnitus paeltega.
  • Sündmused: Ideaalne pulmadeks, gaalaõhtuteks, kooli lõpupidudeks ja muudeks pidulikeks sündmusteks.
  • Sobivus: Saadaval erinevates suurustes, et tagada täiuslik istuvus

Lisa oma garderoobi see efektne kleit ja sära igal üritusel!

Osta nüüd ja tunne end erilisena!

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Tüllkangast efektne maksikleit
119,00 Vali
Scroll to Top