Tüllpealiskangakaga satiin maksikleit

96,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Avasta oma uue lemmikkleidi võlu! Meie elegantne tüllpealiskangaga satiin maksikleit on ideaalne valik igaks pidulikuks sündmuseks. Kleit on valmistatud luksuslikust satiinist ja kaunistatud õhulise tüllpealiskangaga, mis lisab unikaalset ja romantilist ilmet. V-kaelus rõhutab kaunilt dekolteed, samas kui figuuri rõhutav vöö toob esile sinu talje ja loob klassikalise silueti. See maksikleit on ideaalne valik pulmadesse, galadele ja õhtustele vastuvõttudele, pakkudes mugavust ja stiili üheskoos. Täienda oma garderoobi selle ajatu ja elegantse kleidiga ning tunne end iga kord erakordselt kaunina!

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Tüllpealiskangaga satiin maksikleit vanaroosaTüllpealiskangakaga satiin maksikleit
96,00 Vali
Scroll to Top