Varrukatega minikleit

79,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Kerge ja naiselik, meie sifoonkangast varrukatega minikleit on täiuslik valik suveks ja erilisteks sündmusteks. Õhuline sifoonkangas tagab maksimaalse mugavuse ja liikuvuse, samal ajal kui varrukad lisavad elegantsi ja stiili. Kleidi lõige on naiselikult keha järgiv, rõhutades sinu figuuri kõige ilusamaid jooni. Ideaalne valik nii pidulikeks üritusteks kui ka vabaaja veetmiseks. Saadaval erinevates värvitoonides, et leida just sinu isikupärale sobivaim.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

Varrukatega minikleit
79,00 Vali
Scroll to Top