VOLANGVARRUKATEGA MAKSIKLEIT

95,00 

Sammud toote valimiseks

  • 1. Vali suurus
  • 2. Vali värv

Maksikleit, millel on stiilsed volangvarrukad ja kaunis lõhik.
Kleidil on külge õmmeldud pihavöö, millega saad luua ilusa lipsu ning seljal on peitelukk, tagades mugava kinnituse.

See kleit on ideaalne valik pulmakülalistele, pruutneitsidele või koolilõpetamiseks, tuues esile sinu elegantsi ja šarmi.

Saadaval mitmetes erinevates värvitoonides, et leida just sulle sobivaim.

Kui kleit peaks olema laost otsas, on võimalik seda juurde tellida.

Ole valmis särama järgmisel tähtsal sündmusel selle kauni maksikleidiga!

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Lisainfot transpordivõimaluste kohta saab siit

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui tellitud toode ei peaks siiski sobima on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul. Täpsemad tagastustingimused leiate siit

VOLANGVARRUKATEGA MAKSIKLEIT
95,00 Vali
Scroll to Top